دیتالایف انجین

درباره ما

دیتالایف انجین یک سیستم پیشرفته مدیریت محتوا است. با اتکا به نقاط قوت این سیستم در بخش مدیریت پست ها و حساب های کاربری، دیتالایف انجین به صورت عمومی برای سازمان هایی با هدف انتشار محتوا و اطلاعات بر روی اینترنت مناسب است. این سیستم برای اجرا و پیاده سازی فشار زیادی بر روی منابع سرور (پردازنده و حافظه) وارد نمی کند، به راحتی قابل شخصی سازی است و از تکنولوژی های جی کوئری، آژاکس و ... برای پردازش درخواست های کاربران بهره می برد.
سیستم مدیریت قالب دیتالایف انجین ساختاری مشابه اسمارتی (Smarty) دارد و به همین جهت برای طراحانی که پیش از این تجربه کار با سیستم اسمارتی را داشته اند، تجربه ای مطلوب به شمار می رود. بخش مدیریت این سیستم کاملا کاربر پسند بوده و هر کسی با هر سطحی از دانش و اطلاعات می تواند به راحتی با آن کار کرده و نیاز های خود و سازمان خود را تامین نماید...

دیتالایف انجین

در راستای ارایه امکانات و سرویس هایی برای بالا بردن کارایی و توسعه این سیستم، ما از اردیبهشت سال 95 فعالیت متمرکز خود را شروع کرده و تاکنون تعدادی از محصولات خود را به صورت رایگان و بخشی از آن ها را به صورت نسخه تجاری در وب سایت خود منتشر کرده ایم.
هفت سال تجربه توسعه این سیستم، آشنایی کامل و تسلط قابل توجهی را فراهم آورده تا توسعه دهندگانمان بتوانند برترین تجربه کاربری را برای مشتریان و کاربران خود ارائه دهند. استفاده از استاندارد های کد نویسی هسته دیتالایف انجین و مستند سازی مراحل پیاده سازی محصولات و سرویس ها، به روز رسانی متناسب با نیاز های مشتریان و کاربران از جمله ویژگی های ما به شمار می رود.
هم اکنون ما به هیچ شرکت یا سازمان دولتی یا غیر دولتی وابسته نبوده و تمام فعالیت ها به صورت غیرانتقاعی و محدود به همین وب سایت می باشد.