دیتالایف انجین
قرار دادن عنوان پست بر روی تصاویر فیلد اضافی
در نسخه جدید دیتالایف انجین (11) سه نوع جدید به فیلد های اضافی افزوده شده است که یکی از آن ها نوع تصویر می باشد. در حالت پیشفرض مقدار ویژگی alt این فیلد، خالی است. در این آموزش به شما نشان می دهیم که چگونه عنوان پست های خود را بر روی تصاویر این فیلد های اضافه قرار دهید تا نتایج بهتری از موتور های جستجو به دست بیاورید.
قرار دادن رمز برای دانلود فایل با استفاده از جی کوئری
در سیستم دیتالایف انجین، برای دانلود یک فایل از پست ها، کافی است تا بر روی لینک آن کلیک کنید، اما با استفاده از این هک با کلیک بر روی لینک دانلود، می توانید یک باکس پاپ آپ باز کرده و علاوه بر نمایش تبلیغات یا پیام به کاربران، برای فایل های پیوست خود نیز رمزی تعیین کنید تا کاربر ملزم به وارد کردن آن باشد...
محدود سازی دسترسی عمومی به پروفایل حساب های کاربری
در بسیاری از اوقات کاربر یا مدیر نمی خواهد تا کاربران بتوانند به پروفایل و اطلاعات دیگر کاربران دسترسی داشته باشند. در چنین مواقعی باید امکان محدود سازی دسترسی به پروفایل کاربری را فراهم آوریم. این ماژول به شما امکان می دهد تا پروفایل را تنها برای مدیریت وب سایت و خود کاربر قابل مشاهده نماید و دسترسی سایرین به پروفایل را محدود کند.
تغییر نمایش تاریخ انتشار پست ها
به صورت پیشفرض سیستم دیتالایف انجین زمان انتشار پست های وب سایت را به صورت های گوناگونی نمایش می دهد، نظیر امروز 23:10 یا دیروز 9:35 دقیقه؛ با اعمال این هک می توان نوع جدیدی از تاریخ انتشار را نیز بر روی وب سایت تعریف کرد. اگر از زمان انتشار پست بر روی وب سایت کمتر از 24 ساعت سپری شده باشد، این هک نمایش تاریخ انتشار را به صورت زیر تغییر می دهد:
1. برای زمان کمتر از 1 دقیقه = کمتر از یک دقیقه پیش
2. برای زمان های کمتر از 1 ساعت = چند دقیقه پیش (به عنوان مثال 47 دقیقه پیش)
3. برای زمان های بیشتر از 1 ساعت تا 24 ساعت = چند ساعت پیش (به عنوان مثال 2 ساعت پیش)