دیتالایف انجین
سامانه تعیین هزینه خدمات
هر شخص و شرکتی یک الگوی رفتاری و تجاری منحصر بفرد دارد. در این میان برخی از ارائه دهندگان خدمات نظیر طراحان رابط کاربری، برنامه نویسان و ... که از نرخ نسبتا پایداری برای ارائه سرویس های خود استفاده می کنند، تمایل دارند تا سفارشات خود را به صورت آنلاین دریافت کرده و بتوانند با مشتریانشان تعامل پویا تری برقرار سازند. به همین جهت امکان تعیین بلافاصله هزینه خدمات مورد نظر مشتری و ارائه یک فاکتور اولیه برای مشتری امری جذاب محسوب می شود. ماژول سامانه تعیین هزینه خدمات دقیقا به همین جهت برنامه نویسی و پیاده سازی شده و اکنون در اختیار مدیران و وب مستر های عزیز دیتالایفی قرار می گیرد.

فرآیند نرم افزاری:


1. در ابتدا مدیر باید از طریق داشبورد خود ماژول را مدیریت نماید (تصویر شماره 1).
2. پروژه هایی را ایجاد کرده و برای هر کدام فهرستی از خدمات و نرخ آن ها را تعیین کند. هر پروژه می تواند بی نهایت خدمات داشته باشد (تصویر شماره 2).
3. با انتشار لینک صفحه فرم سفارش گیری (تعیین هزینه خدمات) در وب سایت، با دریافت اطلاعات مشتری و همچنین ویژگی های پروژه مورد نظر (تصویر شماره 8) ایمیلی به مدیر وب سایت و مشتری ارسال می شود که حاوی اطلاعات مشتری و همینطور ویژگی های انتخاب شده پروژه می باشد.

ویژگی های نسخه 1.0:


1. امکان تعریف بی نهایت پروژه با ویژگی های گوناگون
2. امکان ویرایش و مدیریت پروژه ها
3. ارسال ایمیل حاوی اطلاعات مشتری و ویژگی های انتخاب شده به مدیر و مشتری
4. نمایش بلافاصله جمع کل مبلغ پروژه با ویژگی های انتخاب شده
5. نمایش فاکتور قابل چاپ پس از تکمیل و ثبت درخواست تعیین هزینه توسط مشتری
6. امکان فعال و غیرفعال سازی ارسال ایمیل
7. امکان ویرایش و مدیریت متن ایمیل ارسالی به مدیر و مشتری
8. قابلیت مدیریت و هماهنگ سازی آسان با قالب با استفاده از فایل های مجزای ماژول
9. شمارنده تعداد کاراکتر متن پیامک

نکات کلیدی:


1. ماژول پس از نصب به صورت خودکار با قالب Default تنظیم می شود. تنظیم کاستومایز ماژول با قالب های دیگر به عهده خود مشتری بوده یا به صورت توافقی فی مابین مشتری و ما خواهد بود.
2. ماژول نسخه 1.0 برخلاف دمو، قابلیت فعال/غیرفعال سازی ارسال پیامک را ندارد! در صورت تمایل مشتری می تواند به صورت توافقی پنل پیامک خود را برای ماژول فعال نماید. به این منظور پیش از خرید لطفا با مسئولین فروش از طریق شماره موبایل، تلگرام، ایمیل یا سایر راه های ارتباطی، تماس حاصل فرمائید.
3. دیتالایف انجین در نظر دارد با تعریف یک سرویس ارسال پیامک از طریق اعتبار حساب های کاربری خود، ماژول را نیز به این سامانه متصل کند. بنابراین در صورت تمایل می توانید به جای هزینه اضافه برای فعال سازی پنل پیامک خود به این ماژول از این سرویس که با هزینه ای معقول ارائه می شود، استفاده نمائید...

تصاویر ماژول:


سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات

سامانه تعیین هزینه خدمات
تذکرات:

1. هر لایسنس تنها محدود به یک دامنه بوده و شما نمی توانید محصول خریداری شده را بر روی دامنه دیگری نصب نمائید؛ اما قابلیت نصب محصول بر روی ساب دامنه ها را خواهید داشت.

2. شما لایسنس و مجوز استفاده از محصول را خریداری می نمائید، بنابراین صاحب محصول نبوده و امکان فروش مجدد یا انتقال به غیر را نخواهید داشت. لطفا پیش از خرید توافقنامه و قوانین وب سایت را مطالعه فرمائید.

appratech در 20 شهریور 1395 19:27 گفته:
ممنون حمید جان ماژول بسیار کارآمدی هست برای راه اندازی کسب و کار
حمید یوسفی در پاسخ گفته:
خواهش می کنم دوست عزیز. ممنون از لطف شما...
مهدی در 20 آذر 1396 12:45 گفته:
یه دموی آنلاین لطف می کنین؟
حمید یوسفی در پاسخ گفته:
با سلام و خسته نباشید. این ماژول با قالب نسخه ۱۲ دیتالایف انجین سازگار نیست! در صورتی که مایل به مشاهده نسخه آزمایشی بودید، لطفا از طریق راه های ارتباطی صفحه تماس با ما با بنده تماس بگیرید.

نظر شما